[Hlavní strana] [Rejstřík informací] [Nabídka reklamy] [Kontakt] [Pro registrované]

Království perníku
Návrat na hlavní stranu

Jógacentrum [ Jóga ]

V suterénu 9.ZŠ
Jóga v denním životě je věda o těle, mysli, vědomí a duši. Tento systém vytvořil Paramhans svámí Mahéšvaránanda na základě prastaré jógové filozofie Védanty, moudrosti a tradicích svého Gurua a Mistra Paramhans svámího Mádhavánandy a jeho Mistra Šrí Díp Nárájana Maháprabhudžího. Je určen speciálně pro lidi současné společnosti, aby jej praktikovali ve svém každodenním životě a tím dosáhli duševní rovnováhy a harmonie těla a mysli.
Jóga v denním životě je ucelený systém pro dosažení fyzického, mentálního, sociálního a duchovního zdraví. Jóga v denním životě se dnes cvičí v 18 zemích 4 kontinentů a u nás v České Republice (či bývalém Československu) má dlouholetou tradici (více než čtvrtstoletí). Za tuto dobu se systém rozšířil do více než 50 středisek po celé ČR, v nichž probíhají pravidelná cvičení pod vedením zkušených a kvalifikovaných cvičitelů. Jedním z těchto míst je také Frýdek-Místek.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Jógacentrum
E. Krásnohorské
738 80 Frýdek - Místek
Česko (CZ)
tel: (+420) 558 627 472

UMÍSTĚNÍ


Typ záznamu: Jóga
AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 29.01.2010 v 12:38 hodinCopyright 1998-2023 © databanka.akci.cz