[Hlavní strana] [Rejstřík informací] [Nabídka reklamy] [Kontakt] [Pro registrované]

Království perníku
Návrat na hlavní stranu

CENTRUM SPORTU BOBRKY

O sportcentru

Vítejte v centru sportu BOBRKY,

které je nově zrekonstruované a nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času. Ve čtyřech halách je možné hrát tenis, squash a ping-pong. Své si najdou i příznivci kolektivních sportů zejména při floorballu a footsalu.

Všichni, kteří potřebují vybít energii či zlepšit postavu mohou využít plně vybavenou posilovnu, kde je k dispozici i profesionální trenér fitness. Lze si domluvit individuální lekce, doplněné o nutričním poradenství, ale taktéž cvičení ve skupině.

Mezi novinky patří lekce aerobiku a poslední hit letošní sezóny taneční fitness program pro ženy, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců.

Navíc pro všechny zaneprázdněné rodiče je připravena dětská herna, kde mohou děti strávit čas, kdy vy budete sportovat.

Pro velký zájem, připravujeme na podzim letošního roku nové badmintonové hřiště.Přijde si do nového centra BOBRKY zacvičit a odreagovat od každodenních starostí. Sledujte naše stránky, připravujem spoustu aktivit, turnajů a zajímavých akcí.

KONTAKTNÍ ADRESA:

CENTRUM SPORTU BOBRKY
Bobrky 437
755 01 Vsetín
Česko (CZ)
tel: (+420) 571 424 205
(+420) 725266104

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.sportbobrky.cz

Typ záznamu: Tenis
AKTUALIZACE: Otakar HOŠEK (Informační centrum Vsetín) org. 164, 13.04.2011 v 13:26 hodinCopyright 1998-2021 © databanka.akci.cz