[Hlavní strana] [Rejstřík informací] [Nabídka reklamy] [Kontakt] [Pro registrované]

Návrat na hlavní stranu

Koncert na zámku Linhartovy uzavře sezonu.

Letošní hlavní sezona na zámku Linhartovy bude ukončena velkolepým koncertem kapely THE BIG STUFF již v sobotu 20.října 2007.

Začátek koncertu, který byl Sdružením přátel linhartovského zámku do programu na žádost návštěvníků přidán dodatečně, je naplánován na 17.hodinu.

Mladý hudební ansábl plný jedinečných talentů bude během svého vystoupení grát akustický pop-rock. Hudební těleso se představí ve čtyřčlenném složení. Leadera kapely Honzu Košuliče doplní zpěvem zpěvem a hrou Žaneta Kaňová, Tomáš Novák a Zuzana Macková.
Návštěvníci na zámek do Linhartov chodí neustále. Letos jich bylo více než jedenáct tisíc. Sezonu jsme se rozhodli prodloužit kvůli zářijovým povodním. No a aby byla hlavní sezona ukončena nějakou zajímavou akcí, tak jsme se rozhodli, že dáme na slova návštěvníků a uspořádáme ještě jeden koncert. Jsme rádi, že nám populární kapela vyšla vstříc a i v tomto termínu je ochotna zahrát návštěvníkům našeho zámku," řekl Jaroslav Hrubý, správce zámku.

Milosníci kultury a historie si tak budou moci kromě koncertu v tomto podzimním počasí naposledy prohlédnout prostory zámku před jeho uzavřením. K vidění budou stálé expozice, k nimž patří například sbírka keramických sošek Jana Kutálka, expozice historie a vývoj četnictva, sbírka varhan, sbírka křesťanských relikvií, expozice citer a první dětská galérie. Samozřejmě, že návštěvníci nepříjdou ani o výstavu děl paličkované krajky Alena Pozorské a fotografií maker rostlin Jana Čápa.

Vstupné na akci bude i s prohlídkou zámku pro dospělé pouhých šedesát korun. Pro děti jen třicet korun.
Rozhodli jsme se ponechat jen symbolické vstupné, protože se jedná o poslední akci letošního roku na zámku v Linhartovech. Pak bude zámek připraven k podzimnímu a zímnímu spánku, z nějž jej vytrhnou jen vánoční trhy s vánočním koncertem," dodal Jaroslav Hrubý.

Krnovské noviny REGION ze dne 9.října 2007

DALŠÍ INFORMACE: Zámek Linhartovy
Zveřejněno 09.10.2007 v 10:49 hodinCopyright 1998-2020 © databanka.akci.cz